Manželský Ostrov

Jakub s Mařenkou jsou na rodinné oslavě na horách a já jsem zůstala doma se začínajícím zánětem močáku a Netflixem. Vyklidila jsem Mařenčin pokoj/Jakubovu pracovnu snad asi po páté, za tu dobu, co ji máme. Není pořád zařízená a tak se nám v ní kupí bordel a krabice a věci na odvezení, předání atd. Snad už se to tentokrát povede přeměnit v obyvatelnou místnost. 

Kočky se mnou spí v posteli. Je to dojemný, jak se v noci protáhnou otevřenými dveřmi a uloží se. Foum do nohou postele, Placka do Mařenčiny postýlky. 

Taky za sebou máme víkednový výlet do Hotelu Ostrov, kde skvěle vaří a skvěle se tam saunuje a plave v bazénu. A procházku v dešti, nečekaně krásnou (s metaforickou jízdou na kole) jsme si udělali. Vyhlídka byla sice do mlhy, ale vlastně o to krásnější. A taky jsme viděli hadí skálu podle které jsem hned udělala na iPadu linoryr. A podle skladu na prostěradle v sauně další.

Je to moc hezké mít čas a prostor jeden na druhého a zároveň vědět, že o Mařenku je dobře postaráno a že se s ní zase brzy uvidíme. Poměli jsme se zkrátka moc hezky, smáli jsem se i plakali. A Jakub k tomu pouštěl raritní nahrávky Beatles.

Napsat komentář

cs_CZCzech